Hava Durumu
°C
120.149,700
-1.6309 %
5,948
0.0942 %
6,552
-0.0274 %
302,421
0.6865 %

Turizmin rotası 12 ay oluyor

TÜRSAB, seyahat zamanını 12 aya çıkartmak için bir çalışma başlattı. Seyahat acentelerini, tur paketlerini internet üzerinden satmak amacı ile bir araya topladı.

Kaynakça : Haber Merkezi | 01.11.2019 - 16:03:00

SEYAHAT ACENTELERİ BİRLEŞTİ
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tüm seyahat acentelerini bir araya toplayarak ortak bir proje geliştirdi. Artık tur paketleri tek bir hesap üzerinden satılacak.
SEYAHAT ACENTELERİ BİRLEŞTİ Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tüm seyahat acentelerini bir araya toplayarak ortak bir proje geliştirdi. Artık tur paketleri tek bir hesap üzerinden satılacak.
YENİ BİR PORTAL OLUŞTURULDU
TÜRSAB'ın organizasyonunda geliştirilen projede 1 milyon lira yatırım karşılığında seyahat programı satan bir portal oluşturuldu. Artık seyahat etmek isteyenler bu portala girerek seçimlerini yapabilecekler.
YENİ BİR PORTAL OLUŞTURULDU TÜRSAB'ın organizasyonunda geliştirilen projede 1 milyon lira yatırım karşılığında seyahat programı satan bir portal oluşturuldu. Artık seyahat etmek isteyenler bu portala girerek seçimlerini yapabilecekler.
AYNI SİTEDE BÜTÜN TURLAR GÖRÜLECEK
Yeni formülle aynı adreste tüm turları bulmak, seçenekleri karşılaştırmak ve daha sağlıklı bir karar vermek mümkün olacak.
AYNI SİTEDE BÜTÜN TURLAR GÖRÜLECEK Yeni formülle aynı adreste tüm turları bulmak, seçenekleri karşılaştırmak ve daha sağlıklı bir karar vermek mümkün olacak.
AMAÇ TURİZMİN POTANSİYELİNİ ARTIRMAK
Bu portalın ilk amacı Türkiye'nin turizm potansiyelini yükseltmek.
AMAÇ TURİZMİN POTANSİYELİNİ ARTIRMAK Bu portalın ilk amacı Türkiye'nin turizm potansiyelini yükseltmek.
5 MİLYAR LİRA EK GELİR
Bu sistemle turizme 5 milyar lira ek gelir sağlanacak.
5 MİLYAR LİRA EK GELİR Bu sistemle turizme 5 milyar lira ek gelir sağlanacak.
TURİZM 12 AYA YAYILACAK
Proje iç turizmi 12 aya yaymayı ve turizm gelirlerini artırmayı hedefliyor. Bu potansiyel dış turizme de yansıyacak.
TURİZM 12 AYA YAYILACAK Proje iç turizmi 12 aya yaymayı ve turizm gelirlerini artırmayı hedefliyor. Bu potansiyel dış turizme de yansıyacak.
"ACENTELERİMİZİ BULUŞTURUYORUZ" TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, konu ile ilgili olarak "Acentelerimizi her bütçeye uygun farklı turizm ürünlerini sunmaları noktasında buluşturmayı hedefliyoruz." dedi.
1 MİLYON LİRA HARCANDI
1 milyon yatırımla gerçekleştirilen proje tüm seyahat acentelerine açık olacak.
1 MİLYON LİRA HARCANDI 1 milyon yatırımla gerçekleştirilen proje tüm seyahat acentelerine açık olacak.
FİYAT KARŞILAŞTIRMASI İMKANI VAR
Tatilciler, internet üzerinden birçok alternatif tatil paketi bulabilecek ve fiyat karşılaştırması da yapabilecek.
FİYAT KARŞILAŞTIRMASI İMKANI VAR Tatilciler, internet üzerinden birçok alternatif tatil paketi bulabilecek ve fiyat karşılaştırması da yapabilecek.
TÜRSAB GÜVENCESİNDE
TÜRSAB
TÜRSAB GÜVENCESİNDE TÜRSAB "Rota" üzerinden satılan tur paketleri de TÜRSAB güvencesinde olması ayrıca çok önemli.
TÜRKİYE'YE GELECEK OLAN ZİYARETÇİ SAYISI ARTACAK
Türkiye'ye gelen ziyaretçi sayısının Eylül'de yüzde 13,2 artarak 5.5 milyona ulaşması sonucunu daha da yukarılara çıkartacak bir uygulama olması dikkat çekiyor.
TÜRKİYE'YE GELECEK OLAN ZİYARETÇİ SAYISI ARTACAK Türkiye'ye gelen ziyaretçi sayısının Eylül'de yüzde 13,2 artarak 5.5 milyona ulaşması sonucunu daha da yukarılara çıkartacak bir uygulama olması dikkat çekiyor.
İÇ TURİZM BAŞ TACI
Bu yöntemle, Türkiye'de yaşayanlar vatandaşların ülkenin her noktasına gitmesi daha pratik hale gelebilecek.
İÇ TURİZM BAŞ TACI Bu yöntemle, Türkiye'de yaşayanlar vatandaşların ülkenin her noktasına gitmesi daha pratik hale gelebilecek.