Hava Durumu
°C
114.034,180
-0.9873 %
6,159
0.1056 %
6,745
0.7017 %
326,796
0.8663 %

Bodrum, deniz festivaline ev sahipliği yapıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı organizasyonunda düzenlenen uluslararası etkinlikle Bodrum'un rüzgarı Akdeniz’in en büyük deniz festivalinde yelkenleri dolduracak.

Kaynakça : Haber Merkezi | 21.10.2019 - 11:13:23

Akdeniz’in en büyük deniz festivali
Akdeniz’in en büyük deniz festivali "American Hospital The Bodrum Cup" yelken tutkunlarını bu yıl Bodrum’un dünyaca ünlü koylarında bir araya getirecek.
Bu yıl 31’inci düzenlenecek uluslararası yelken yarışı ve deniz festivali 21-26 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor.
Bu yıl 31’inci düzenlenecek uluslararası yelken yarışı ve deniz festivali 21-26 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor.
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI DESTEKLİYOR
Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlenecek dünyanın en seçkin uluslararası yarışmalarından
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI DESTEKLİYOR Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlenecek dünyanın en seçkin uluslararası yarışmalarından "American Hospital The Bodrum Cup-Nautical Festival&Regatta 2019"da yelkenler Bodrum’un rüzgarıyla dolacak.
MAVİ YOLCULUK YEMEK YARIŞMASI DA DÜZENLENİYOR
ERA Bodrum Yelken Kulübünün 30’uncu yılını geride bıraktığı buluşmada bu yıl oluşturulacak sevgi çemberinin yanı sıra hava koşullarına bağlı olarak, Gastronometro'nun dünyaca ünlü şefi Maximilian J.W. Thomae'nin jüri başkanlığında Mavi Yolculuk Yemek Yarışması düzenlenecek.
MAVİ YOLCULUK YEMEK YARIŞMASI DA DÜZENLENİYOR ERA Bodrum Yelken Kulübünün 30’uncu yılını geride bıraktığı buluşmada bu yıl oluşturulacak sevgi çemberinin yanı sıra hava koşullarına bağlı olarak, Gastronometro'nun dünyaca ünlü şefi Maximilian J.W. Thomae'nin jüri başkanlığında Mavi Yolculuk Yemek Yarışması düzenlenecek.
ORGANİZASYONDA SERGİ VE KONSERLER DE VAR
İlhan Koman Deniz Üstü Sergisi ve akustik konserler gibi çeşitli etkinlikler de gerçekleştirilecek.
ORGANİZASYONDA SERGİ VE KONSERLER DE VAR İlhan Koman Deniz Üstü Sergisi ve akustik konserler gibi çeşitli etkinlikler de gerçekleştirilecek.
KİSSEBÜKÜ KOYU ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
Dünyaca ünlü Kissebükü Koyu’nda deniz üzerinde ve kumsalda yapılacak etkinlerle yerli ve yabancı basın mensupları başta olmak üzere katılımcılara etkileyici anlar yaşatılacak.
KİSSEBÜKÜ KOYU ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR Dünyaca ünlü Kissebükü Koyu’nda deniz üzerinde ve kumsalda yapılacak etkinlerle yerli ve yabancı basın mensupları başta olmak üzere katılımcılara etkileyici anlar yaşatılacak.
BODRUM KALESİ AÇIKLARINDA YELKENLİLERİN DANSI
Bodrum Kalesi açıklarında, 2004 yılında yatlarla oluşturulan, yarışmanın geleneksel sevgi çemberi fotoğrafları günümüzde hala dünya yatçılık yayınlarının tercihi.
BODRUM KALESİ AÇIKLARINDA YELKENLİLERİN DANSI Bodrum Kalesi açıklarında, 2004 yılında yatlarla oluşturulan, yarışmanın geleneksel sevgi çemberi fotoğrafları günümüzde hala dünya yatçılık yayınlarının tercihi.
AÇILIŞ BUGÜN
Kampana töreni ile bugün açılışı yapılacak olan etkinliğin 22’de Bodrum, 23-24 Ekim’de Kissebükü ve 25 Ekim’de Gümüşlük etapları gerçekleştirilecek.
AÇILIŞ BUGÜN Kampana töreni ile bugün açılışı yapılacak olan etkinliğin 22’de Bodrum, 23-24 Ekim’de Kissebükü ve 25 Ekim’de Gümüşlük etapları gerçekleştirilecek.
FİNAL GÜMÜŞLÜK’TE YAŞANACAK
FİNAL GÜMÜŞLÜK’TE YAŞANACAK "American Hospital The Bodrum Cup" bu yılki organizasyonunu 26 Ekim’de Gümüşlük-Yalıkavak Marina etabı ödül töreni ve final konseriyle tamamlayacak.