Hava Durumu
°C
89.643,710
0 %
6,622
0.1058 %
7,297
0.0356 %
337,998
0.6626 %
Yılbaşında bembeyaz bir manzaraya uyanmak için tur seçenekleri

Yılbaşında bembeyaz bir manzaraya uyanmak için tur seçenekleri

2019’un son günlerini yaşadığımız bugünlerde yılbaşını evde geçirmek istemeyenleri tatlı bir telaş sardı. Yurt içi yılbaşı tatil önerileri, sosyal medyada dolaşıyor. Biz de bu birbirinden çekici alternatifleri sizin için aktarıyoruz. Seçilen yerler özellikle yeni yıla bembeyaz bir manzarada uyanmayı vaat ediyor.

Yılbaşı, yeni bir yıla girmenin heyecanı ile yaşanacak bir gün. Ayrıca hem tatil yapmak isteyenler hem de sevdiklerine hediye verimek isteyenler için tüketimi harekete geçirme özelliğine sahip.

Yurt içinde birbirinden güzel yılbaşı tatil tur seçeneklerinden en popüler olarları ise şöyle:

RİZE - AYDER YAYLASI / Sadece yöre insanını değil doğasının güzelliği ile binlerce kişiyi kendine çeken Ayder Yaylası, yılbaşında güzel manzaralar görmek isteyenleri çağırıyor. Yazın da çok özel görüntüler veren bu bölge, karla kaplandığında ayrı bir güzellik kazanıyor.

RİZE - AYDER YAYLASI: YAZ-KIŞ GÜZEL

Sadece yöre insanını değil doğasının güzelliği ile binlerce kişiyi kendine çeken Ayder Yaylası, yılbaşında güzel manzaralar görmek isteyenleri çağırıyor. Yazın da çok özel görüntüler veren bu bölge, karla kaplandığında ayrı bir güzellik kazanıyor.

BOLU - ABANT GÖLÜ / Abant Gölü, dün de bugün de gözdelerimizden. Hem İstanbul’a hem de Ankara’ya yakınlığı ile sene boyunca sıkça ziyaret edilen bölge, görsel şölen sunan küçük patikaları ve buz tutan gölü sayesinde şahane güzellikteki manzaralara sahip.

BOLU - ABANT GÖLÜ: ESKİDEN BU YANA POPÜLER 

Abant Gölü, dün de bugün de gözdelerimizden. Hem İstanbul’a hem de Ankara’ya yakınlığı ile sene boyunca sıkça ziyaret edilen bölge, görsel şölen sunan küçük patikaları ve buz tutan gölü sayesinde şahane güzellikteki manzaralara sahip.

NEVŞEHİR - KAPADOKYA / Kapadokya, her mevsim birbirinden farklı ve güzel manzaralara sahip bir bölge olarak dikkat çekiyor Ürgüp, Göreme, Avanos hangi bölgesine giderseniz gidin çok güzel anılar biriktirmenin garantisini veriyor. Peri bacalarının karlar altındaki muhteşem görünümü de farklı güzel.

NEVŞEHİR - KAPADOKYA: BU DÜNYADAYKEN UZAYDAYMIŞIZ GİBİ HİSSETTİREN COĞRAFYA

Kapadokya, her mevsim birbirinden farklı ve güzel manzaralara sahip bir bölge olarak dikkat çekiyor Ürgüp, Göreme, Avanos hangi bölgesine giderseniz gidin çok güzel anılar biriktirmenin garantisini veriyor. Peri bacalarının karlar altındaki muhteşem görünümü de farklı güzel.

KOCAELİ - KARTEPE / Yılbaşı tatilinde aradığınız şey huzur ve sakinlik ise Kartepe sizin için doğru yer. Eğer canınız kayak yapmak istiyorsa da Kartepe, 4 bin üzeri kişilik, 12 ayrı piste sahip.

KOCAELİ - KARTEPE: TEMİZ HAVA VE HUZUR

Yılbaşı tatilinde aradığınız şey, doğa ile başbaşa kalacağınız saatler, huzur ve sakinlik ise Kartepe sizin için doğru yer. Eğer canınız kayak yapmak istiyorsa da Kartepe, 4 bin üzeri kişilik, 12 ayrı piste sahip.

BURSA- ULUDAĞ / Yılbaşı kutlamalarının en bilindik adresi Uludağ. kayak, gezi, etkinlik, eğlence, sanatçıların canlı performansları, yeme-içme hepsi bir arada. Teleferikleri ile harika manzaralarla tanışacağınız bir yer burası.

BURSA - ULUDAĞ: EĞLENCENİN KAR KENTİ

Yılbaşı kutlamalarının en bilindik adresi Uludağ. kayak, gezi, etkinlik, eğlence, sanatçıların canlı performansları, yeme-içme hepsi bir arada. Teleferikleri ile harika manzaralarla tanışacağınız bir yer burası.

İZMİR - ALAÇATI / Yaz turizmi ile adı anılan Ege Bölgesi'nde son yıllarda en çok tercih edilen Alaçatı’nın harika bir yılbaşı destinasyonu olduğunu biliyor muydunuz. Kış mevsiminde kapalı olan birçok mekanın yılbaşına özel olarak açıldığı Alaçatı, hareketli bir yılbaşı isteyenlere göre.

İZMİR - ALAÇATI: EGE'DE AMA KIŞ DA YAKIŞIYOR

Yaz turizmi ile adı anılan Ege Bölgesi'nde son yıllarda en çok tercih edilen Alaçatı’nın harika bir yılbaşı destinasyonu olduğunu biliyor muydunuz. Kış mevsiminde kapalı olan birçok mekanın yılbaşına özel olarak açıldığı Alaçatı, hareketli bir yılbaşı isteyenlere göre.