Hava Durumu
°C
1.113,590
0.3189 %
7,306
1.4102 %
8,618
1.5973 %
457,236
3.2627 %
Yeni tanıtım filmi Türkiye'yi renklerle anlatıyor

Yeni tanıtım filmi Türkiye'yi renklerle anlatıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın bir dakikalık videosu, Türkiye'nin tanıtım strateji hedeflerine uygun olarak hazırlanarak izlenime sunuldu.

Türkiye için turizm önemli bir gelir kaynağı. İstihdam için de vazgeçilmez olan sektörde tanıtım filmleri ön plana çakıyor. Koronavirüs salgını nedeni ile sezona geç başlayan turizm faaliyeti yeni hazırlanan bu tanıtım filminden güç alacağa benziyor.

Türkiye'nin yeni tanıtım filmi yayınlandı

Kültür ve Turizm Bakanlığınca hazırlanan, Türkiye'nin doğal ve tarihi zenginliğinin gözler önüne serildiği yeni tanıtım filmi, televizyonlar ile sosyal medyada gösterilmeye başlandı.

"YENİDEN KEŞFET"

Bakan Mehmet Nuri Ersoy'un ve Bakanlığın sosyal medya hesabından "Yeniden Keşfet" etiketiyle yayınlanan bir dakikalık video, Türkiye'nin tanıtım strateji hedeflerine uygun olarak hazırlandı.

Türkiye'nin farklı bölgelerinden görüntülerin yer aldığı filmde, ülkenin doğal güzelliğine ve tarihi zenginliğine dikkat çekiliyor.

"TÜRKİYE'NİN RENKLERİ SİZİ BEKLİYOR"

"Yeniden başlamak için Türkiye'nin renkleri sizi bekliyor" sloganının kullanıldığı filmde, Karadeniz yaylalarından Akdeniz'in geniş sahillerine, tarihi açık hava müzelerinden kanyon sporcularına kadar renkli görüntüler yer alıyor.

Film sosyal medyanın yanı sıra, televizyon ekranlarında da boy gösteriyor.