Hava Durumu
°C
115.748,470
-0.9916 %
6,860
0.1006 %
7,728
0.3154 %
392,135
0.2046 %
Karsan'ın Atak Electric ve Jest Electric’i Fransa'da görücüye çıkıyor

Karsan'ın Atak Electric ve Jest Electric’i Fransa'da görücüye çıkıyor

Toplu taşıma sistemleriyle her kente uyum sağlayabilecek modern çözümler sunma iddiasını sürdüren Karsan, Fransa’nın Nantes kentinde 1-3 Ekim tarihleri arasında 27’ncisi gerçekleşecek olan RNTP (Rencontres Nationales du Transport Public) Fuarı’na katıldı.

Karsan'ın katıldığı, Fransa'nın taşımacılık sektöründeki etkili organizasyonları arasında yer alan RNTP (Rencontres Nationales du Transport Public) Fuarı’na, Fransa’daki distribütörü ve yüzde 50 ortağı olduğu HCI şirketiyle gidiyor.

KARSAN ATAK ELECTRIC VE JEST ELEKTRIC'LE FUARDA

HCI ile ortaklık anlaşmasını imzaladıktan sonra ilk kez birlikte bir fuara katılan Karsan, standında Atak Electric ve Jest Electric’i sergileyecek. 

AMAÇ FRANSA'DAKİ KAMU KURUMLARI İLE TEMAS KURMAK

Fransız kamu kurum ve kuruluşları ile taşımacılık kolunda faaliyet gösteren firmalarla bir araya gelecek. 

JEST ELECTRIC İLGİ GÖRECEK

2018 yılı sonunda Münih’te tanıtımının gerçekleşmesinden günümüze, 8 farklı ülkede 40 adedin üzerinde bir satış başarısı yakalayan Jest Electric, RNTP Fuarı’nda gücünü BMW'i teknolojisinden alarak 210 kilometreye kadar menzil sunabilen ve hızlı şarj istasyonlarında 1 saatte şarj olma imkânı sağlayan 44 kilovatlık yeni BMW'i bataryalarıyla sergilenecek.

ATAK ELECTRIC'İN İKİNCİ FUARI BU

2019 yılı Haziran ayı sonunda Almanya’da gerçekleştirilen etkinlikle ilk kez dünyanın beğenisine sunulan 8 metre otobüs sınıfının elektrikli üyesi Atak Electric ise yine BMW'i bataryası ve 300 kilometrelik menziliyle fuarda ziyaretçilerin ilgi odağı olacağa benziyor.