10 yıl önce bugün neler oldu?

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye’de gerçekleşen olayları sizler için derledik
10 yıl önce bugün neler oldu?

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye’de gerçekleşen olayları sizler için derledik.OBAMA: “MÜBAREK, HALKININ SESİNE KULAK VERMELİ”ABD Başkanı Barack Obama, Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek’in Mısır halkının sesine kulak vermesi gerektiğini söyledi.Obama, Mübarek’le 2 defa telefonla konuştuğunu belirterek “Mısır’ın geleceği Mısırlıların kendi elindedir.


Bu geleceği biz belirleyemeyiz” ayrıca “bastırma, şiddete başvurma ve iletişim kanallarını kesme” gibi eski usullerin işe yaramayacağını Mübarek’e söylediğini belirtti.KAMBOÇYA VE TAYLAND ASKERLERİ ÇATIŞTI: 2 ÖLÜKamboçya ve Tayland güçleri arasında dün yaşanan silahlı çatışmalarda 2 Tayland askeri ölürken, 4 Tayland askeri de esir alındı.Çatışmanın dün, sınır bölgesindeki 11.

yüzyıldan kalma bir tapınak yakınlarında çıktığı ve 2 saat sürdüğü kaydedildi.

Çatışmada roket, makine tüfek, havan topu ve top mermilerinin kullanıldığı belirtildi.ARTİSTİK BUZ PATENİ GÖSTERİSİ NEFES KESTİErzurum’da 25.


Dünya Üniversiteler Kış Oyunları kapsamında bugün düzenlenen Artistik Buz Pateni galasında madalya alan sporcuların gösterisi adeta nefesleri kesti.

Birbirinden güzel figürleri sergileyen sporcular yoğun alkış aldı..