Hava Durumu
°C
1.034,400
0 %
7,254
0.3541 %
8,601
-0.1335 %
483,217
0.7903 %
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT özel yayınında dünyayı değerlendirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT özel yayınında dünyayı değerlendirdi

“Cumhurbaşkanı ile Özel” yayınında soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

TRT ortak yayınına konuk olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen canlı yayında Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeleri değerlendirdi.

ERDOĞAN, TRT CUMHURBAŞKANI İLE ÖZEL'DE KONUŞTU

“Cumhurbaşkanı ile Özel” yayınında Sermin Baysal Ata, Burhanettin Duran ve Okan Müderrisoğlu’nun sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan; Türkiye’nin koronavirüsle mücadele süreci, sağlık turizmi, şehir hastaneleri ve sağlık sistemi, ekonomideki gelişmeler, ABD ile ilişkiler, Libya ve Doğu Akdeniz’deki gelişmeler, Ayasofya’nın ibadete açılması, Suriye’deki gelişmeler, ABD’deki ırkçılık karşıtı gösteriler başta olmak üzere gündeme ait değerlendirme yaptı.

"5 MİLYON 500 BİN VATANDAŞIMIZA BİNER LİRA"

Erdoğan, “5 milyon 500 bin vatandaşımıza biner lira destek verdik. Vefa Sosyal Destek Gruplarımız ev ev dolaşarak ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırdılar. Ayrıca Yatırımların durması diye bir şey kitabımızda yazmıyor, yazmayacak. Yatırımları aynı kararlılıkla devam ettireceğiz.” şeklinde konuştu.