EURO 7.068
1.1745% 0.082
DOLAR 6.1324
1.0246% 0.0621
ALTIN 1193.595
0.2557% 3.045
Ekonomi 28-03-2018

Fed Richmond İmalat Endeksi geriledi

Richmond ABD Merkez Bankası (Fed) tarafından hazırlanan Richmond Fed İmalat Endeksi Şubat ayındaki 28 düzeyinden Mart’ta 15’e geriledi.

Richmond Fed'den yapılan açıklamada sevkiyat, yeni sipariş ve istihdam bileşenlerinin üçünün de bir önceki aya göre daha yavaş büyüdüğü belirtildi. Açıklamaya göre şirketler sermaye harcamalarında da daha zayıf bir büyüme kaydetti.

NEGATİF BÖLGEDE KALDI

Richmond Fed verilerine göre hizmet sektöründeki gelirler güçlü seyrini korumakla beraber Şubat'taki 27 düzeyinden Mart'ta 25'e geriledi. Richmond Fed İstihdam göstergelerine göre ise Mart ayında yetkinlik endeksi artsa da, hala yetkinlik kısıtlarının olduğuna işaret ederek negatif bölgede kaldı.

Benzer Haberler
İngiltere Merkez Bankası faiz artırdı İngiltere Merkez Bankası politika faizini 25 baz puan artırarak yüzde 0,75'e çıkardı.
Türkiye dünya altın rezervinde ilk 10'da Dünyada yatırımcılar gibi merkez bankaları da "güvenilir liman" altına yönelirken, 2011'de altını zorunlu karşılık olarak kabul eden Türkiye, dünya altın rezervi ülke sıralamasında ilk 10'a girdi.
Altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası yatırımcı kılavuzu" yayımlandı Hazine tarafından, talep toplama işlemleri 2-27 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek "altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası için hazırlanan yatırımcı kılavuzları" yayımlandı.
Merkez Bankası ihalesine teklif Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının (TCMB), TL depo karşılığı döviz depo ihalesinde teklif tutarı 800 milyon dolar oldu.
Su ürünlerinde hedef büyük Çiftliklerde üretilen ve avcılık yoluyla elde edilen balık ihracatından gelecek yıl 1 milyar dolar gelir hedefleniyor.
"KGF fevkalade başarılı bir uygulama oldu" Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Kredi Garanti Fonu'nun (KGF) fevkalade başarılı bir uygulama olduğunu belirtti.
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ekopara/domains/ekopara.com/public_html/modul_tasarim/new/ekim/sag.php on line 17
Bist 100 Notice: Trying to get property of non-object in /home/ekopara/domains/ekopara.com/public_html/modul_tasarim/new/ekim/sag.php on line 95
Günlük Değişim Notice: Trying to get property of non-object in /home/ekopara/domains/ekopara.com/public_html/modul_tasarim/new/ekim/sag.php on line 99 %
Hacim Notice: Trying to get property of non-object in /home/ekopara/domains/ekopara.com/public_html/modul_tasarim/new/ekim/sag.php on line 103 0,00
Kredi Bilgileri
Kredi Türü:
Kredi Tutarı:
Vade:
En Çok Değişenler
  • Artan
  • Azalan
En Çok İşlem Görenler