Hava Durumu
°C
1.060,590
2.5319 %
7,291
0.859 %
8,533
-0.9265 %
477,149
-0.4753 %
Volkswagen Vosvos'a bir video ile veda etti

Volkswagen Vosvos'a bir video ile veda etti

Yollarda gördüğümüzde ilgimizi çektiği için merakla baktığımız o modeller artık üretilmeyecek. Gerçi Volkswagen vosvoslara daha önce veda edeceğini açıklamıştı ama bu video ile hüznünü tüm dünyaya yaydı.

Kullanıcıları otomobilleri ile aralarında bağ kurarlar. Volkswagen "bu bağ üreticisinde niye olmasın ki" dedirtecek bir adım attı.

ARTIK BEETLE ÜRETİLMEYECEK

Geçtiğimiz yaz aylarında açıklama yaparak "vosvos" olarak bilinen Beetle modelinin üretimini sonlandırdığını duyuran Volkswagen, yayınladığı videoyla bir döneme damgasını vuran ikonik modeli Beetle'a veda etti.

VOSVOSA VİDEOLU VEDA

Almanya merkezli otomobil devi Volkswagen, 2019 yılının yaz aylarında bir açıklama yaparak en ikonik modellerinden olan Beetle'ın üretiminin tamamen durdurulduğunu açıklamıştı. YouTube üzerinden bir video yayınlayan şirket, bu videoyla Beetle'a veda etti.

VİDEO ANİMASYONDAN OLUŞUYOR

Tamamen animasyon olarak hazırlanan video, "vosvos" meraklıları tarafından binlerce kez paylaşıldı. Videoda, küçük bir çocuğun hayatına giren Beetle'ın aradan geçen seneler ile birlikte çocuğun her zaman yanında olması vurgulanıyor. Videonun sonunda ise ikonik modele veda edilerek, insanlar Beetle'ın arkasından el sallıyor.

SON KAREDE İLK ELEKTRİKLİ ARAÇ VAR

Beetle'ın gökyüzüne yükseldiği video, Volkswagen'in ilk elektrik motorlu aracı ID.3'ün tasarımının gösterilmesiyle sona eriyor.