Hava Durumu
°C
97.149,040
1.8395 %
5,759
-0.1923 %
6,417
0.2703 %
282,791
1.7416 %
Fiyatını indirme sırası temizlik malzemelerinde

Fiyatını indirme sırası temizlik malzemelerinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Tanzim satışlarda fiyatlar yarı yarıya indi. Temizlik malzemelerinde de aynısı olacak.” dedi.

Ankara, Keçiören’deki toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tanzim satışlarda fiyatlar yarı yarıya inen meyve ve sebzelerin dışında temizlik malzemelerinin de satılacağının bilgisini verdi. 

FİYATLARA AYAR VERMEK ÇALIŞMALARI SÜRECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tarım ürünleri tanzim satış noktalarının açılmasını işaret ederek "Bunlarla da kalmayacağız, temizlik malzemelerinde de buna gireceğiz." dedi.

"FİYATLARDA DA TERÖR ESTİRMEYE ÇALIŞTILAR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında şunları aktardı: "Sizlerle çok samimi bir komşuluk süreci yaşadık. Bugün de açılış vesilesiyle sizlerle dertleşmeye geldim. Öncelikle açılışını yaptığımız eserlerin sizlere hayırlı olmasını diliyoruz.Son günlerde Türkiye'de bir oyun oynanmaya başlandı. Patlıcan, domates, salatalık... Fiyatları tırmandırmaya başladılar. Bu bir terör estirmeydi, buna karşı nasıl Gabar'da Tendürek'te inlerine girdiysek gıda terörünü estirenlere tanzim satışlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette. Gıda ile sınırlı kalmayacak, temizlik malzemelerinde buna gireceğiz."